Orchard Stable Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin główny
Autor Wiadomość
Jessie 
Zawodnik
Hodowca
Mrs. Wrens


Płeć: kobieta
Wiek: 24 lata [28.05.1993]
Pochodzenie: Newcastle, Irlandia

Stan psychiczny: Ostatnio czuje się już całkiem dobrze, jej życie toczy się swoim stałym rytmem. Nie brakuje jej chęci i sił do pracy ani spotkań z przyjaciółmi.
Stan fizyczny: Kobieta przeciętnego wzrostu (168cm) o drobnej budowie ciała. Długie, kręcone włosy, najczęściej czarne lub ciemnobrązowe - w zależności od farby. Oczy koloru niebieskiego. Na twarzy nieliczne, ledwie widoczne piegi. Blada, irlandzka cera, która raczej nie służy opalaniu się.
Ciąża: Tak
Podopieczny: Angel's Wings, Blooregard Q. Kazoo, Charleston Disasterpiece, Sternkämpfer CS, Insostenible, Dark Princess Intentians, Duran Duran, Foudre Rouge, I So Bad, Maven, Orly d'Or, Rabanna, Red Hot Chili, Strawberry Wine, Security Social, Unexpected, War Admiral, Watchman
Ilość treningów: 110
Ostatni trening: ujeżdżeniowy - ISB
Zgoda właściciela na treningi: Nie ma.

Punkty doświadczenia: 522

Pieniądze: 8800
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 4340
Wysłany: 2016-07-29, 21:15   Regulamin główny
   Odznaka: Brązowa, srebrna, złota.  POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1.1 Opiekę nad forum pełnią Administratorzy. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów o pomoc należy zwracać się do nich. Także oni podejmują decyzje odnośnie funkcjonowania forum.
  1.2 Zakazuje się reklamowania innych stron lub for na fabule, shoutboxie czy PW. Jest stworzony do tego odpowiedni dział; ,,partnerstwo”, do którego można się dostać z konta Partnera (login: Partner hasło: orchardstable).
  1.3 Nick równa się imieniu postaci, którą zamierzasz grać. Może być przedstawiony w formie samego imienia, pseudonimu lub imienia z nazwiskiem. Wszystkie osoby, które zarejestrują konto z nickiem w typie „ $MAŁAĆarna$”, „YoLlA^” itp., będą automatycznie kasowane i usuwane z pamięci forum.
  1.4 Apeluje się do Użytkowników aby zwracali uwagę na interpunkcję, błędy ortograficzne i składnię zdania. Ciężko czyta się wypowiedzi, w których tego brakuje. Na forum jest założona automatyczna korekta, która poprawia najczęstsze błędy, ale Użytkownikom mającym problemy z pisownią zaleca się korzystanie z przeglądarki, która posiada funkcję sprawdzania pisowni.
  1.5 Uprasza się o dbanie o atmosferę forum – wszelkie zgrzyty i problemy dotyczące relacji między Użytkownikami staramy się załatwiać prywatnie, docinki zachowywać dla siebie. Jednocześnie zachęca się Użytkowników do współtworzenia forum z Administracją, głównie poprzez aktywny udział na fabule, ale także rozwijanie systemu czy wszelką pomoc.


  GRA
  2.1 Użytkownik przed rozpoczęciem gry na forum musi zapoznać się z opisem gry oraz wypełnić Kartę Postaci (zapisy), bez czego nie zostanie mu nadana ranga oraz kolor, a tym samym nie będzie mógł rozpocząć gry.
  2.2 Każda postać powinna mieć swój wizerunek – awatar. Nie może on jedna przedstawiać postaci rysunkowych. Jego wielkość powinna mieścić się w 300 px szerokości i 450 px wysokości. Prosimy o nie używanie zdjęć polskich autorów – aby uniknąć ewentualnych nieprzyjemności. Każdy Użytkownik może zarezerwować wizerunek dla swojej postaci, zgodnie z >tym< tematem.
  2.3 Posty należy pisać w pierwszej lub trzeciej osobie czasu przeszłego; przy czym nie mogą to być jednozdaniowe wiadomości. Użytkownicy nagminnie piszący posty liczące zaledwie kilka słów będą karani. Sprawy niezwiązane z fabułą oddzielamy od postu. I nie mogą być dłuższe niż sam post! Po to istnieje shout box i PW.
  2.4 Orchard Stable to forum o tematyce ludzkiej, gdzie dominuje motyw jeździectwa. Nie wszyscy Gracze muszą znać się na jeździectwie – równie mile widziani są Ci, którzy chcą grać zwykłymi mieszkańcami miasta i tworzyć społeczność Eastbourne, w którym mieści się tytułowa stajnia.
  2.5 Na forum istnieje możliwość bilokacji. Równolegle można prowadzić 2-3 fabuły miastowe, co jednak nie dotyczy treningów – można prowadzić tylko 1 trening. W przypadku zniknięcia Użytkownika, z którym prowadzi się trening, można takowy „zamrozić” i kontynuować go dopiero po ukończeniu nowo rozpoczętego. Zawody i innego rodzaju eventy są poza jakimkolwiek limitem.
  2.6 Na Orchard Stable cenimy grę jak najbardziej realistyczną: zwierzęta nie rozumieją ludzkiej mowy, natomiast ludzie zwierzęcej; postacie nie czytają sobie w myślach; nikt nie jest wolny od błędów, o co dba Mistrz Gry :). W przypadku braku wystarczającej wiedzy na temat jeździectwa można, a nawet powinno się śmiało pytać innych Użytkowników (lub Administratora). Jednocześnie zwraca się szczególną uwagę na lokalizację stajni Orchard – jest ona położona w Anglii, w mieście zwanym Eastbourne, co oznacza, że wszystkie postacie są anglojęzyczne, a takie „szczegóły” jak pogoda czy zwyczaje są brytyjskie.
  2.7 Konie nie mogą samodzielnie opuścić swojego boksu. Jedynym wyjątkiem jest wyjście na pastwiska, które przebiega pod okiem stajennego, wykreowanego przez Użytkownika na cele fabularne. Ucieczka z pastwiska nie jest możliwa, tak samo jak sytuacja, w której ogier znajduje się na jednym pastwisku z klaczą.
  2.8 Konto źrebaka można założyć tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Administracją (wyjątek – źrebię jest zrodzone z koni istniejących na forum; więcej na ten temat można poczytać w subforum „Reprodukcja”). Tworzenie kont dzikich zwierząt jest całkowicie zakazane.
  2.9 Gra nie mieści się w żadnych normach czasowych, co oznacza, że starzenie się postaci jest kwestią indywidualną i jego szybkość można uzależnić od własnych preferencji.  ET CETERA
  3.1 Nieobecności można zgłaszać w >tym< temacie. Użytkownik nie ponosi żadnych konsekwencji w związku z nieobecnością – zachowuje dostęp do forum, swój wizerunek. Może stracić jedynie rangę, jeżeli pełnił ważną funkcję i zniknął bez uzasadnienia. Nieaktywne (mała ilość postów na dużej przestrzeni czasów, długi czas od ostatniego logowania) konta są usuwane.
  3.2 Każdy użytkownik ma prawo do posiadania 15 postaci. Aby założyć kolejną, należy uzyskać zgodę od Administratora, który indywidualnie rozpatrzy dany przypadek na podstawie aktywności Użytkownika (dbanie o poprzednie konta). Istnieje możliwość usunięcia niechcianego konta (jeżeli posiada mniej niż 50 postów) lub zawieszenia (wówczas dostaje status nieaktywnego).
_________________
‘ I tried being normal once.…………………….....………..
Worst two minutes of m y life. ‘

imię: zapadnie ci w pamięć - Jessica Wrens
wiek: szczęśliwi czasu nie liczą! ~ 24 lata
moje: sprzęt jeździecki I II, pierścionek zaręczynowy, obrączka <3
uwagi: zapoznaj się z treścią ulotki lub skonsultuj się z lekarzem,
gdyż każde spotkanie grozi twojemu życiu lub zdrowiu
osiągnięcia: czuję własny talent, chęć zdobycia więcej ~ tutajmąż: dajesz mi niepokorne myśli i niepokoje
tyle ich wciąż masz, Kochany ♥ ~ Jonah
ex: chciał wrócić, powiedziałam weź się pierdol ~ Jackson
przyjaciele: wiedzą jak szalona jestem, a mimo to
pokazują się ze mną publicznie ~ Hayley, Jonah, Mia, Anais, Aiden, Ilian


‘ Just remember - if we get caught, …………………….....………..
you're deaf and I don't speak English '


…………………………………………………………………………….. wścieklik ©
 
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
czo.pl - załóż darmowe forum już dziś!

www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Aby zobaczyć pozostałe bannery, przescrolluj niżej.
Zasady wymiany i nasze bannery znajdziesz tutaj.
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 8